Rodiona Gordina dziesma “Tomorrow” izkonkurē Paula un Rutuļa dziesmas

Pagājušajā nedēļā mūzikas producents un dīdžejs Rodions Gordins prezentēja video savam jaunajam, nu jau astotajam, singlam “Tomorrow”. Dziesmas tapusi sadarbībā ar Katrīnu Cīruli un Rassell.

Pēc dziesmas un video izsūtīšanas tā uzreiz tika iekļauta Radio Pieci raidījumā “Pieci Latvieši”, kas atspoguļo jaunākās un kvalitatīvākās Latvijā radītās dziesmas. Jauno mūziku vērtē klausītāji un Rodiona Gordina jaunā dziesma “Tomorrow” saņēma visvairāk pozitīvo atsauksmju aiz sevis atstājot tādu mūzikas grandus kā Raimondu Paulu un Normundu Rutuli. Rodions Gordins ar visu savu radošo komandu ir ļoti priecīgi un gandarīti, ka jaunā dziesma tik pozitīvi novērtēta, jo Rodions vienmēr tiecies veidot savu produktu Eiropas skanējuma līmenī, kas viņam, neapšaubāmi sanāk.

Pats Rodions par dziesmas video tapšanu: “..Klipa stāsts ir par to, ka katram no mums ir savas mīļākas vietas, kur mēs jūtamies laimīgi. Pietiek ieslēgt mīļāko dziesmu plejerī, lai baudītu momentu. Tikai Tu, mūzika un neviena cilvēka apākrt. Vismaz Tev tā liekas. Klipa varonei šī īpašā vieta ir Rīga. Un lai maksimāli atspoguļotu video klipa ideju par lielāko izaicinājumu kļuva dabūt pilnīgi tukšas Rīgas ielas. Bet to mēs veiksmīgi panācām!..”

Jaunās dziesmas “Tomorrow” video filmēja Ivars Utināns, bet režisors ir pats Rodions. Par vēl vienu interesantu faktu var minēt arī to, ka video galvenā varone ir Rodiona sieva Aleksandra, kas video vedina cilvēkus ielikt pleijerī savu mīļāko mūziku un paklejot pa skaistajām Rīgas vecpilsētas ielām ķerot mirkli, un baudot brīvības sajūtu!

Par Rodiona Gordina kā mūzika producenta karjeras sākumu var uzskatīt 2013.gadu, kad iznāca Rodiona debijas singls “Love me right”, kas kļuva par vienu no labākajiem deju mūzikas ierakstiem Latvijā. Skaņdarbs tika izdots pasaules vadošā deju mūzikas leiblā “Kontor records” Vācijā un tika publicēts arī Zviedrijā. Strādājis ar tādiem māksliniekiem kā – Markus Riva, Dvīnes, Ryga, Edvards Grieze, Andrea Benham, Dustin Paul, Dj Ella u.c. Dziesma “Crashing down”, kas ierakstīta sadarbībā ar Edvardu Griezi, bija iekļuvusi prestižajā “Grammy” kategorijā “Labākais deju ieraksts”, bet iepriekšejais singls ar Markusu Rivu “With You” ticis MTV rotācijā.